O Nás

PROČ FAIR PLAY AUTO?

Fair Play Auto Vám nabízí přímý prodej vozidel – prodávejte a kupujte svá vozidla mezi sebou napřímo! Využijte prodeje bez prostředníka, bez marže pro autobazar a bez zavázání se pochybnou smlouvou.

Autorádce
Prověřené vozy
Pojištění vozidla
Financování vozů

TRH S OJETÝMI AUTOMOBILY

Úkolem každého „dobrého výkupčího“ je stlačit u vozidla cenu, aby jej mohl autobazar prodat co nejvýhodněji. To je logické, cílem podnikání je zisk a nelze se proto na autobazar zlobit. Tato snaha je však velmi často spojená s omlazováním vozidel, stáčením tachometru, maskování havárií či změny původu vozidla. Smlouva uzavřená s autobazarem pak výhradně hájí pouze stranu bazaru.

I za předpokladu, že máte auto v pořádku a bazar jej pouze vykupuje, ochuzujete se o výraznou část marže. A jako zákazník pak vstupujete na trh, kde inzerovaný stav šesti aut z deseti úmyslně neodpovídá realitě.

FAIRPLAYAUTO JE MÍSTO PRO PŘÍMÝ PRODEJ VOZIDEL

Na FairPlayAuto.cz s vámi hrajeme fér. Na našich vozidlech maximalizujete svůj zisk vy, majitelé aut. Jako kupující pak máte jistotu, že zde neinzerují profesionálové, ale běžní lidé, kteří prostě chtějí prodat své auto za fér cenu. U kvalitních aut, která mají dohledatelnou a prokazatelnou historii, jsme v osobním kontaktu s prodejcem. Pokud si u nás takový vůz koupíte, zajistíme prodej a převod kompletně za vás.

Ukážeme Vám, jak na to

Nevíte si při výběru rady? Poradíme vám s mechanickou kontrolou, s jeho historií i legislativou. Poskytneme Vám zdarma aktualizované smlouvy a nakonec Vám můžeme doporučit i férového partnera k financování a pojištění Vašeho nového vozu.

Pomozte nám ukázat, že nákup a prodej ojetého automobilu může být i zábava - hrajte Fair a obchodujte svá vozidla na www.FairPlayAuto.cz.www.FairPlayAuto.cz.

Zákaz inzerce pro autobazary a profesionální přeprodejce

Maximálně 3 inzeráty na jeden kontakt!

Jan Brody
Zakladatel
Filip Major
Zakladatel
Bc. David Zábrž
CEO
Ondřej Svoboda
Provozní ředitel